+48 607 653 837 rachunkowe@kapitalbiuro.pl

O nas

Biuro  Rachunkowe  KAPITAL  w Pruszkowie świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi outsourcingu w obszarze rachunkowo – podatkowym i kadrowo – płacowym dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa cywilnego i handlowego, o różnym profilu działalności, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb współczesnych przedsiębiorców.

Podchodząc bardzo elastycznie do wymagań naszych Klientów modyfikujemy zakres  oferowanych usług do indywidualnych Państwa potrzeb za przystępną cenę.

Kadra naszego Biura dysponuje wysokimi, stale podnoszonymi kwalifikacjami oraz dużym doświadczeniem w dziedzinie rachunkowości, przepisów prawno – podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, by móc zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Gwarantujemy bezpieczeństwo i poufność przekazywanych nam informacji na każdym etapie współpracy.

Biuro Rachunkowe KAPITAL pracuje na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo – księgowych, jak i kadrowo – płacowych. Poprzez zintegrowane systemy informatyczne oferujemy stały wgląd do sporządzonych dokumentów. Posiadamy również bezpieczny podpis elektroniczny wymagany przez urzędy państwowe. Przesyłanie JPK nie jest dla nas problemem.

Działalność Biura, zgodnie z obowiązującymi przepisami, objęta jest polisą ubezpieczeniową, co zapewnia Państwu bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.